Web Sürümüne Geç

  Salonda buluştular

  Salonda buluştular
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 13:35

  Türk Voleybolu'nun en iyi pasörlerinden biri olarak kabul edilen Arzu Göllü, fileye veda ettikten sonra spordan kopamadı.

  Etiler'de Outlook Pilates spor salonunu açan Arzu Göllü'ye en büyük destek eski voleybolcu ve defilelerin aranın güzeli Eylem Şenkal'dan geliyor. Arzu'nun yeni işindeki en büyük yardımcısı da eski bir voleybolcu. Elçin Şenyurt, Göllü'nün sağkolu.

  Voleybol Milli Takımı menajerliği ve federasyon yöneticiliği gibi tekliflere "Artık evime ve çocuğuma yakın olmak istiyorum" diyen Arzu Göllü, işyerinin üzerindeki katta oturuyor. Arzu'nun bir hayali de kızı Duru'yu iyi bir sporcu olarak yetiştirmek. Bayan Voleybolu'nun mimarı Cengiz Göllü'nün de kızı olan Arzu Göllü, okuduğu anatomi derslerinin yararını gördüğünü söylüyor. Arzu Göllü "Antrenmansız 72 saat her şeyi sıfırdan başlatır" diyor. Filenin Sultanları'nın Londra Olimpiyatları'na giderek çok önemli bir iş yaptığına işaret eden 300'e yakın ay-yıldızlı formayı giymiş olan Arzu Göllü, voleybolumuzun daha iyi olacağını söylüyor.

  Cengiz TOKGÖZ
  Etiketler Türk Voleybolu
  Yükleniyor