Web Sürümüne Geç

''Hedefimiz, CEV Kupası'na katılmak''

''Hedefimiz, CEV Kupası'na katılmak''
Perşembe 17.01.2013 15:48

Yeşilyurt Kulübü Başkanı Levent Gökçe, Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi'nde ilk yarıyı 6. sırada tamamlayan Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt kadın voleybol takımının hedefinin sezon sonunda Avrupa kupalarına katılma hakkını elde etmek olduğunu söyledi.

Gökçe, yaptığı yazılı açıklamada, sezona Bakırköy'ün adını Avrupa kupalarında duyurma hedefiyle başladıklarını vurgulayarak, ''İlk yarıyı 6. sırada tamamladık ve hedefimiz konusunda herhangi bir şaşma olmadığını gösterdik. İlk yarıda kaybettiğimiz ekstra puanların ikinci yarı telafisini yaparsak ligi istediğimiz bir yerde tamamlayacağımıza inanıyorum'' ifadelerini kullandı.

İkinci yarı öncesi rakiplerinin önemli transferler yaptıklarını kaydeden Levent Gökçe, ''Biz de Galatasaray Daikin'den pasör Cansu Aydınoğulları'nı transfer ettik. Ayrıca maç tecrübesi kazanmaları için İpek Altınbaşak ve Dilara Dayar'ı Şişlispor'a, Burcu Genç'i de Karşıyaka'ya sezon sonuna kadar verdik. İkinci yarı için hedefimiz, 5. olarak CEV Kupası'na katılmak'' diyerek görüşlerini aktardı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN