'Sonunu getiremedik'

'Sonunu getiremedik'
Pazartesi 21.01.2013 11:57

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin antrenörü Emin İmen, 3-1 yenildikleri Galataray Daikin maçına iyi başladıklarını ancak sonunu getiremediklerini söyledi.

İmen, yaptığı açıklamada, ligin 2. devresine Galatasaray Daikin maçıyla başladıklarını belirterek, her iki takımı da kutladığını, sahada inanılmaz bir mücadele olduğunu belirtti.

Bu maçta iyi oynadıklarını düşündüklerini ifade eden İmen, ''Maça iyi başladık, ama sonunu getiremedik. Zaman zaman inişler çıkışlar oldu. İlk iki sette başa baş mücadelemiz oldu. Genç, tecrübesiz oyuncularımız var. İnişler çıkışlar oyunumuzu olumsuz etkiledi. Her geçen gün üstüne koyarak ilerliyoruz'' dedi.

İmen, Galatasaray Daikin'in daha çok Avrupa kupalarında mücadelede ettiğini hatırlatarak, ''Galatasaray Daikin bizim için rakip, ama daha çok Avrupa kupalarında oynuyor. Bizim rakiplerimiz dört takım dışında kalan takımlar. Buna rağmen iyi mücadele ediyoruz. Oyuncularımı kutluyorum. Maçı kaybettik, ama oyun olarak bir şeyler kazandığımızı düşünüyorum'' diye konuştu.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN