Web Sürümüne Geç

  İşte CEV'de rakipler

  İşte CEV'de rakipler
  Cuma 13.06.2014

  CEV Kupası'nda erkeklede, Arkas-CVC Gabrovo, İstanbul BB-Volejbal BRNO, bayanlarda Galatasaray Daikin-Rocheville LE CANNET eşleşmeleri gerçekleşti

  Voleybolda Türkiye'yi CEV ve Challenge kupalarında temsil edecek Türk takımlarının rakipleri belli oldu. CEV Kupası'nda erkeklerde Arkas Spor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor, bayanlarda ise Galatasaray Daikin'in rakipleri kura çekimiyle belirlendi. Erkekler 16'lı Finaller'de Arkas Spor, Bulgaristan'ın CVC Gabrovo, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ise Çek Cumhuriyeti'nin Volejbal BRNO takımıyla eşleşti. Bayanlar 16'lı Finaller'de mücadele edecek Galatasaray Daikin da Fransa'nın Rocheville LE CANNET ekibinin rakibi oldu. CEV Kupası'nda erkeklerde ilk maçlar 4-6 Kasım tarihlerinde, rövanşları ise 18-20 Kasım'da yapılacak. Bayanlarda ilk karşılaşmalar 11-13 Kasım, ikinci maçlar ise 25-27 Kasım tarihlerinde oynanacak.

  İlk maçlar 4 Kasım'da
  Challenge Kupası'nda ise Galatasaray FXTCR, 2. turda Finlandiya'nın Hurrikaani LOIMA takımıyla karşılaşacak. Bu turda ilk maçlar 4-6 Kasım, rövanşları 18-20 Kasım tarihlerinde yapılacak. Bursa BB ise 2. turda Avusturya'nın UVC Holding takımıyla eşleşti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN