Şampiyonun Vakıfbank'ın hikayesi

Şampiyonun Vakıfbank'ın hikayesi
Salı 07.05.2019

Vakıfbank Başkanı Mehmet Emin Özcan, şampiyonlara övgü dolu sözler sarfetti, “Bu kulübü Türk kadınının gücünü tüm dünyaya göstermek için kurduk. Başarılı da oldular” dedi.

Kadınlar Voleybol Ligi'ni şampiyon tamamlayan Vakıfbank, dün tam kadro basının karşısındaydı. Vakıfbank Spor Sarayı'nda gerçekleştirilen basın toplantısında kulüp başkanı Mehmet Emin Özcan da yer aldı. 11. kez şampiyon olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Özcan, "Bu kulübü Türk kadınının gücünü dünyaya göstermek için kurduk. Vakıfbank ailesi olarak biz bu işe yüreğimizi koyduk, başından beri tam olarak inandık. Altını çizmek istediğim konu Türk kadınının başarısıdır" dedi.

?Milli Takım'daki görevi nedeniyle toplantıda yer alamayan başantrenör Giovanni Guidetti'nin video mesajı da toplantıda yayınlandı. İtalyan hoca, "Bugün (dün) orada olamadığım için kusura bakmayın. Bu inanılmaz kızları tebrik etmek istiyorum. Asla vazgeçmediler. Bence sezonun kilit noktası gerçek bir takım olmamızdı. Birçok kez geri düşmemize rağmen geri dönmeyi başardık" ifadelerini kullandı. Kaptan Melis Gürkaynak da, "Seneye de tüm kulvarlardaki kupalara talibiz" açıklamasında bulundu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN