Geri döneceğiz

Geri döneceğiz
Pazartesi 13.05.2019

Efeler Ligi’ndeki şampiyonluk hegemonyası biten mavi-beyazlı ekibin Sırp çalıştırıcısı, gelecek sene kupaya uzanmak istediklerini dile getirdi.

Voleybol Efeler Ligi'nde son üç yılın şampiyonu unvanıyla girdiği sezonu 4. sırada tamamlayarak hüsran yaşayan Halkbank, gelecek yıla umutlu bakıyor. Mavi-beyazlı ekibin Sırp çalıştırıcısı Slobodan Kovac, şampiyonluğu kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. İyi bir takıma sahip olduklarını hatırlatan Kovac, "Ligi zirvede bitirmemize rağmen playoff'larda istediğimiz performansı ortaya koyamadık. Bundan dolayı gerçekten çok üzgünüm. Biraz daha özveri göstermeliydik. Fakat hatalarımızdan ders alarak gelecek sezona hazırlanacağız ve kupaya uzanacağız" diye

Halkbank'ın camia olarak bir geleneği olduğunu bildiğini söyleyen Kovac, "Bu yıl şampiyonluk geleneğinden sapmış gibi gözüküyoruz fakat yeniden rotaya gireceğiz. Önümüzde çalışmaya odaklanacak uzun bir dönemimiz var. Takımıma güveniyorum. Güzel bir dinlenmenin ardından yeniden bir araya geleceğiz. Transfer planlamamızı da yaptık. Sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Halkbank camiasına başarı sözü veriyorum. Gelecek yıl yapacağımız takviyelerle ara verdiğimiz şampiyonluklar serisine başlayacağız" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN