Antalya'da plaj şenliği

Antalya'da plaj şenliği
Pazar 08.09.2019

CEV Avrupa Plaj Voleybolu Yaz Festivali'nin Türkiye ayağı Decathlon Plaj Voleybolu Şenliği, Antalya'da başladı. Türkiye Voleybol Federasyonu ile Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ortak iş birliğinde Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Tesisi'nde düzenlenen ve 2 gün sürecek organizasyona, 5 ayrı yaş kategorisinde 200 sporcu katıldı.

CEV Avrupa Plaj Voleybolu Yaz Festivali'nin Türkiye ayağı Decathlon Plaj Voleybolu Şenliği, Antalya'da başladı. Türkiye Voleybol Federasyonu ile Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ortak iş birliğinde Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Tesisi'nde düzenlenen ve 2 gün sürecek organizasyona, 5 ayrı yaş kategorisinde 200 sporcu katıldı. Ana teması plaj voleybolu olan organizasyonda, mini kaleye penaltı atma, masa tenisi, badminton, yoga, trampolin, frizbi atma, uçurtma, okçuluk, zumba gibi birçok farklı etkinlikle katılımcılar şenliğin keyfini çıkardı.

AMAÇ OYUNU SEVDİRMEK
Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, şenliğin düzenlenme amacının olimpik bir branş olan plaj voleybolunun ülkemizde de yaygınlaştırılıp, sevdirilmesi olduğunu dile getirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN