Türkiye’nin gururu oldular

Türkiye’nin gururu oldular
Salı 10.09.2019

Avrupa Şampiyonası'nda 16 yıl sonra final oynama başarısı gösteren A Milli Kadın Voleybol Takımı, performansıyla beğeni topladı.

Avrupa Şampiyonası'nda 16 yıl sonra final oynama başarısı gösteren A Milli Kadın Voleybol Takımı, performansıyla beğeni topladı. Turnuvayı 2. tamamlayan Türkiye, tarihinde ikinci kez gümüş madalya alırken, 31'incisi düzenlenen organizasyondaki madalya sayısını 4'e (2 gümüş, 2 bronz) çıkardı. Millilri yalnız bırakmayan başkentli voleybolseverler, oluşturdukları atmosferle başarıda önemli rol oynadı.

'BÜYÜK İŞ BAŞARDIK'
Filenin Sultanları'nrda kaptan Eda Erdem, "Başardığımız olay çok büyük bir şey aslında. Tabii ki üzülüyoruz. Ama birkaç gün içinde neler başardığımızı daha iyi anlayacağız" diye konuştu. Takımın skorer ismi Ebrar ise "İnsanların sevgisini görmek bizi çok mutlu ediyor" dedi.

'TEŞEKKÜRLER'
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür mesajı yayımladı. Siteden yapılan açıklamada "Ay-yıldızlı formayı sonunda kadar büyük bir inançla destekleyen ve millilerimizin elde ettiği başarıda büyük pay sahibi olan, tüm Ankara halkına teşekkür ederiz" ifadesine yer verildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN