Erol Bedir: Mağdur olan taraf biziz

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) verdiği cezaları yorumlayan Bedir, "Galatasaray'a verilen cezalar konuşuluyor, mağdur olan taraf biziz" ifadelerini kullandı.

"MAĞDUR OLAN BİZİZ!"

Hep Galatasaray'a verilen cezalar konuşuluyor. Mağdur olan taraf biziz. Bu konuda, şu andaki olaydan ne Galatasaray, ne Kayserispor camiasının, ne bu cezaları veren kurumların, ne de TFF'nin mutlu olduğuna inanmıyorum. Herkes huzursuz. Biraz daha şöyle bakmamız lazım. Anadolu'da da takımlar var. Anadolu'da da futbolcular, yöneticiler, emek veren, ter döken hocalar var. Biraz böyle adalet vicdanlarda sağlanırsa, bu da uygulamaya yansır.

"AKIL SELİM GALİP GELECEKTİR"

Ben inanıyorum ki, akıl selim galip gelecektir. Bu giden yolun, iyi bir yolun olmadığını, adaletin herkese lazım olduğunu, sadece 1 kişiye değil herkese lazım olacağını bilmesi gerekir.

19:05'TE AÇIKLANMASI HAKKINDA

"Galatasaray'ın cezasının 19:05'te açıklanmasıyla ilgili düşünceniz nedir? sorusuna yanıt veren Erol Bedir, "Ateş düştüğü yeri yakar. Eğer 19:66'ta (öyle bir rakam yok da) o saniyeye denk getirilseydi, ben de tepki gösterdim. Eğer tesadüf değilse bunu yapana en büyük ceza verilmeli. 1905 Galatasaray'ın kuruluş yıldönümü. Tahminimi sorarsanız, hiçbir kişi gerçekten Galatasaray düşmanı dahi olsa buna cesaret edemez. Etmemesi lazım. İşin aslını bilmediğimiz için bir şey diyemiyorum.

BİZE ULAŞIN