Koeman'dan Belhanda tepkisi!

Hollandalı çalıştırıcı, PFDK kararları için, “Belhanda’nın ceza almaması inanılmaz. Bu karar bence hiç adil değil, hatta gülünç bir durum” dedi

F.Bahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Anderlecht galibiyeti sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söze maçla ilgili konuşarak başlayan Koeman, "Alper sakatlanmasaydı o oynayacaktı. Anderlecht'in çok net bir pozisyonu yok, iyi savunma yaptık. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Takım çalışmasından dolayı mutluyum, bunu yaparsanız maçları kazanabiliyorsunuz. Sevk kararlarına gelince. Maçtan önce açıklanması bizi etkilemedi" dedi. Teknik direktör Koeman, PFDK'nin verdiği kararlarla ilgili adeta bomba açıklamalar yaptı.

BU KARARA İNANAMIYORUM
Hollandalı hoca, "Sizde gördünüz. İnanılır gibi değil. Maçta birkaç kez Belhanda, Soldado'yu takip etti. Bir an kovaladığını gördüm. Kafasını, dizini, dirseğini kullanıyor, karşılığında ne alıyor, sıfır maç. Bu konuda adaleti sağlayacak kişi asla ben değilim ama görüntüler yalan mı söylüyor. Nasıl oluyor da diğer oyuncu hiçbir ceza almıyor. Gerçekten inanılmaz. Soldado birini mi öldürdü? Belhanda, dakikalarca Soldado'yu kovaladı ve kavga bu yüzden başladı. Gerçekten bu kararlara inanamıyorum. Böyle bir ceza alması gerçekten gülünç. Bu adalet mi, bence değil. Çok daha adil kararlar verilmeli" dedi.
BİZE ULAŞIN