Krem 20. Bölüm

Rüya’nın sözleşmesinin Onur tarafından feshedilmesi, herkes tarafından farklı algılanır. Sarp bu duruma sevinirken, Aslı Şelale’ye karşı olan kozunu kaybetmiş olmanın etkisindedir. Onur, bu davranışın kişisel bir tavır olmadığını anlatma çabasına girer. Sarp’la yapacağı konuşma ise kilit olacaktır...

Rüya'nın sözleşmesinin Onur tarafından feshedilmesi, herkes tarafından farklı algılanır. Sarp bu duruma sevinirken, Aslı Şelale'ye karşı olan kozunu kaybetmiş olmanın etkisindedir. Onur, bu davranışın kişisel bir tavır olmadığını anlatma çabasına girer. Sarp'la yapacağı konuşma ise kilit olacaktır...

Aslı'nın Sarp tarafından aldatıldığını düşünen Fadik ile Resul, Rüya'yı takip etmektedirler. Gördükleriyse şüphelerini doğrular niteliktedir. Bu duruma çok sinirlenen Fadik, Rüya'yı konuşturma çabasına girer. İkisi arasında yaşananlar komik olayların gelişmesine neden olur.

Film çekimlerine başlamak için gerekli desteği Sanem ve Pelin'den alan Faruk, hızla çalışmalara başlar. İlk olarak mekan arayışına girer. Sarp'la beraber gitmiş oldukları Aslı'nın evini gözüne kestirir… Fikret Faruk'un teklifini kabul etmezken, Mehveş cazip bulur… Anne kız arasında bu noktada anlaşmazlık çıkar.
Fadik'e iyi bir kısmet arayışında olan Muzaffer ise, yapmış olduğu planı hayata geçirir… Makbule'yle anlaşarak torunlarını bir araya getirmek için girişimde bulunurlar. İşin iç yüzünü öğrenen Mehveş ise, Makbule'den hiç haz etmemiştir ve Muzaffer'in planına taş koyacak gibidir… Her şeyden habersiz olan Fadik ne yapacağını şaşırırken, bunu öğrenen Resul aldatıldığını düşünüp ayrılık kararı verir.

Birlikteliğini henüz kimseye açıklamayan Aslı'yı, Sarp'la el ele gören Onur'un nasıl tavır sergileyeceğiyse merak konusu olacaktır.

BİZE ULAŞIN