Transfer şart

Emre Bol Emre Bol
AZ Alkmaar maçı F.Bahçe'nin transfere ne kadar ihtiyacı olduğunu gözler önüne serdi.
Transfer yapılmamasının sıkıntısını en çok Aykut hoca yaşıyor.
Belçika kampında daha bir gün yüzünün güldüğünü görmedim. Devamlı düşünceli, telefon elinden düşmüyor. Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı geldi çattı.
Hazır, kurulu bir rakip çıkması halinde ben bu kadronun eleneceğini düşünüyorum.
Her sene aynı hatalar yapılıyor. Başkan Aziz Yıldırım bile onca tecrübesine rağmen halen transferi zamanında yapmayı öğrenemedi.
Yeni oyuncuların hazırlık kamplarına katılmaları şart. Bu işler gazetelere, televizyonlara, "Aykut hocanın arkasındayız" demekle olmaz. Madem Aykut hocaya böylesine destek veriyorsunuz, istediği oyuncuların transferini bitirin.
Takımın Avrupa'dan, daha başlamadan elenmesi durumunda bütün oklar Kocaman'a dönecek.
Oyuncuları iyi çalıştırmadığından, yaptığı taktiksel yanlışlıklardan bahsedilecek.
Kimse çıkıp da "Kadro yetersizdi. Takviyeler zamanında yapılmadı" demeyecek!

FAZLA İLERİ GİDEMEZ
İş sadece transferle de bitmiyor. İstanbul'da bırakılan ve çalışmalarını yalnız sürdüren F.Bahçe'nin rakamsal olarak en değerli oyuncusu Güiza ne olacak?
Dün yapılan antrenmanda Lugano'nun ilk ön eleme maçında oynamayacağını öğrendim.
Savunmanın göbeğindeki sıkıntı artık herkesin malumu. Orada Lugano'nun yerine oynayacak oyuncuların yaptığı hatalarla Avrupa'ya veda edilirse bunun sorumlusu kim olacak?
Anlayacağınız Aykut hocanın işi çok zor. Eldeki oyuncularla bu zorlu dönemi atlatması gerekecek.
Gerçi o bu tip bahanelerin arkasına sığınan bir adam değil. Eksikleri özveriyle, çok çalışarak kapatmaya çalışıyor. Ancak bir gerçek var:
Bu kadroyla çok fazla ileri gitmenin imkanı yok. Yönetimin elini çabuk tutup, gerekli transferleri bir an önce bitirmesi gerekiyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN