Web Sürümüne Geç

Babanın malı mı!

Emre Bol Emre Bol
Aziz Yıldırım önce, "İnşaattan da anlarım, futboldan da" dedi.
Şimdi de gazeteciliğe el attı!
Maşallah "anladığı" şey bitmiyor, her şeyin kompetanı! Galiba yanında dolaştırdığı gazetecilerin, gazetecilik yaptıklarını sanıyor!
Geçen yıl tribün kapattı, taraftarları içeri almadı, bu sene de gazetecileri stada almıyor. Aziz başkan şunu istiyor:
Taraftar da, teknik direktör de, yöneticiler de, gazeteciler de "kafasına göre" olacak. Onun yaptığı hep doğru, söylediği kanun...
Diyor ki; "Habercilik artık bu değil.
Habercilik değişti. Bilim ilerledi, teknik ilerledi. Buna göre haber yapılmalı."
Bizler kendimizi geliştirdik, geliştiriyoruz başkan! Peki, sen çağımıza uygun başkanlık yapmak için ne yapıyorsun, kendini nasıl geliştiriyorsun?
Dün gece gazetecilere sansür uygulayıp stada almadın. Sansür hangi çağda kaldı başkan? Cumartesi günü divan toplantısı var.
Bizler senin "söz verdiğin" üzere başkanlığı ne zaman bırakacağının açıklamasını beklerken, sen gazetecilerle ilgili videolar hazırlıyormuşsun!
Yakışıyor mu hiç? Gündem değiştirmek için yaptığına değer mi?

Şu şekerine bir baktır!
Başkanlığı bırakma mevzunu kapatmak için medyaya cephe açmana gerek yok. Çıkarsın, "Ben bırakmak istemiyorum" dersin, olur biter! Milyonlarca lira harcayıp çok iyi transferler yaptın; takımı konuşacağımıza neleri konuşuyoruz!
Yalan haber değil, "Aleyhte haber yapanları tesislere almayacağım" diyorsun. Kusura bakma! Fenerbahçe kimsenin babasının malı değil. Senin de... Kimseden daha büyük Fenerbahçeli değilsin. Her Fenerbahçeli kadar Fenerbahçelisin.
Sen sportif direktörün üzerine yürüyüp, "boğazına sarılırsan" bu haberdir.
Belki senin "çanta gazetecilerine" değil ama gerçek gazeteciler için önemli bir haberdir. Medyadaki hiç kimse senin çalışanın değil. Ona göre davran. Bir de çok rica ediyorum; şu şekerine bir baktır. Allah şifa versin.

Not: Ajax maçının değerlendirmesini "yapamadığım" için bütün okuyucularımdan özür dilerim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN