Web Sürümüne Geç

Çok zor ama imkansız değil

Maçın ilk 11'inde Veli'nin sol bekte oynadığını görünce şoke oldum. Gözlerim İsmail'i ve Ersan Gülüm'ü aradı! Şayet gazeteye yazı yazmak zorunda olmasam, inanın maçı izlemeyecektim.
İlk yarının normal sonucu 6 veya 7-0 biterdi. Bırakın pozisyona girmeyi Fernandes'in şutundan başka kaleye bile yaklaşamadık. Hadi yanlış futbolcu oynattın ama kenardan hiç mi görmedin? Gözünün önünde
Veli'yi perişan ettiler.
Veli yumruk yemekten grogi olmuş boksöre döndü.
Veli ömrü billah bu maçın ilk yarısını unutmaz!

ZİHİNLER GEÇ AÇILDI
Maç başladığında Simao, Fernandes ve Quaresma hemen kalitesini gösterdi. Rakip takım oyuncuları çok çabuk ve süratliydiler. Beşiktaş'ın orta sahasında Necip'i bu kadar güçsüz ilk defa gördüm. Veli'yi de buna ekleyince Beşiktaş ilk yarıda döküldü!
Çok merak ediyorum; Braga maçındaki kadroyu sahaya kim çıkardı? Niye
aynı anlayışla
sahaya çıkmadılar? Kadroyu neden bozdular?
Bir teknik adam olarak bir hocayı eleştirmek çok ağırıma gidiyor ama dün akşam Carlos Carvalhal bunu hak etti. İkinci yarıya İsmail'i alarak başladı. Ama "Mektepler kapandı, zihni açıldı" misali bir işe yaramadı! Maç için söylenecek birşey yok.
Beşiktaş'a yazık oldu. İstanbul'da işimiz çok zor ama imkansız değil.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN