Web Sürümüne Geç

  Gerekeni yapın

  Levent Tüzemen Levent Tüzemen
  İlk sözüm Galatasaray yönetimine; göreve gelirken "Başarı" vadettiniz..
  Sözünüzde durmadınız.
  Galatasaray'ın yaşlandığını vurgulayıp camiaya, "Yeniden yapılanacağız ve gençleşeceğiz" sözünü verdiniz. UEFA kararı sanki yeniymiş gibi davranıp transfer yapmaktan vazgeçtiğiniz gibi küçülmeye gidip elinizdekileri sattınız.
  Galatasaray'ı hedefsiz bir takım haline getirdiniz.
  Ben Başkan Dursun Özbek'in yerinde olsam Mayıs ayına "Kongre kararı" alırım. Camia destek verirse yeniden daha güçlü bir listeyle aday olurum.
  Çünkü yönetim-futbolcu-teknik heyettaraftar arasında sinerji yok kriz var.
  İkinci sözüm Mustafa Denizli'ye olacak. Göreve geldiğinde yönetimin ve camianın bakış açışı şöyleydi: "Rüzgara hakim olamıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla. Unutma ki; hayat karşılaştığın güçlüklerle değil, gemiyi limana getirip getirmediğinle ilgilenir." Galatasaray gemisinin limana yanaşacak gücü yok Mustafa hocam. Takım seninle bir sinerji yakalayamadı. Belki de oyuncular seni istemiyor. Çünkü sahada hiçbir futbolcu "Hoca'ya ayıp oluyor. Adam gibi oynayalım" inancıyla mücadele etmiyor.

  Son sözüm sana Selçuk
  Ayrıca Mustafa hocam kadroyla sık oynayarak Galatasaray'ı "Laboratuar" haline getirdin. Bazı oyunculara deneme yanılma metodunu uygularken Selçuk, Hakan Balta, Olcan, Sneijder, Podolski gibi oyunculara diş geçiremedin.
  Masaya yumruğunu vuramadın.
  Sırtını "Beyefendiler Masası"nda oturanlara dayayarak ayakta kalacağını zannettin. Ama o beyefendiler seni, iyi oynamayarak, iyi mücadele etmeyerek sırtından vurdular.
  Mustafa Hocam "Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar çözümü başkalarının huzuru bozmakta bulur" durumundasın.
  Son söz Kaptan Selçuk ve arkadaşlarına..
  G.Saray 'his' takımıdır.
  Birbirlerini seven futbolcuların takımıdır.
  Feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır.
  Etiketler UEFA, Galatasaray
  BİZE ULAŞIN