Her şey daha kötü

Mert Aydın Mert Aydın
Ligin devre arasını Galatasaray, Sneijder'le geçirdi. Yöneticilerin bu işle uğraşması tamam da sanki futbolcular da işi gücü, lige odaklanmayı bırakmış Hollandalı'ya kafayı takmış.
Dün Galatasaray'ın ligin ilk yarısından bile (lider olmasına rağmen futbolunun tatmin edici olduğunu kaç kişi iddia edebilir?) daha kötü bir görüntü vermesinin başka bir nedeni olabilir mi?
Galatasaray'ın oyuncularını ayırmadan sahada ne yaptıklarını bilemeyen bir ekipten bahsedebiliriz. Saman alevi gibi parlayan, baskı kurmayı maçın hiçbir bölümünde başaramayan, rakibe korku salamayan, savunmada belki Danny haricinde kolay çalım yiyen bir takım izledik.

Özer komuta etti
Kasımpaşa'ya baktığımızda ise Fenerbahçe macerasından sonra rahatlamış Özer'in komutasında İbricic, Viudez ve Uche ile işin hücum kısmında genelde istediğini yaptı.
İkinci yarıda farkı açabilecek pozisyonları harcadılar. Yenik duruma düştükleri anda onlar da G.Saray'ın organize ve sağlam gelmediğini biliyordu. Geri dönüşleri bu yüzden fazla zor olmadı. Galatasaray'ın zirve hesabı yapmayan takımları bile heveslendirmesi mümkün. Aynı tas aynı hamam bile dünkü G.Saray için fazla iyimser olur.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN