Web Sürümüne Geç

  Gel de yanma!

  Serkan Yetişmişoğlu Serkan Yetişmişoğlu
  Bir maçta atılan 5 golden 4'ünde sizin imzanız olmasına rağmen, sahadan puansız ayrılsanız buna inanır mısınız?
  İşte, dün gece Bursaspor, böyle bir maça imza attı. Timsah, bireysel hatalar sonucu kendi kalesine 1 gol attı, Umut'un golünde de başrol Hakan Aslantaş'ındı.
  Öncelikle şunu belirtelim; daha 3 gün önce Hollanda'ya 120 dakikalık uzatmanın sonlarında yediği golle elenmenin verdiği moral bozukluğu ve yorgunlukla dönen Bursaspor'u dünkü müthiş savaşından dolayı kutluyorum.
  Yılın en flaş transferlerini yapan ve yıpranmadan kendi seyircisi önünde oynayan Galatasaray'a karşı son ana kadar puan için canını dişine takan yeşil-beyazlı oyuncuları tebrik etmek gerek.
  Oysa genel kanı; Timsah'ın 60'tan sonra oyundan düşeceği ve Aslan'ın da Burak, Amrabat gibi taze güçleri sahaya sürerek, işi bitireceği yönündeydi.

  Yine duran toplar
  Fakat Bursaspor'un defansta Hakan (Umut Bulut tamamladı) ve Musa ile kendi kalesine yolladığı toplarla galibiyeti rakibine altın tepside sunmasını saymazsak, 80'de tabela 3-1 olmasına karşın, son 5 dakikada Murat (2), Ömer'le sarı-kırmızılı kaleyi ablukaya alan, kaptan ile 85'te skoru 3-2 yapan ve son saniyelerde beraberliği kaçıran bu takımı eleştirmek yerine alkışlamak lazım.
  Yıpranmış ve yedek kulübesi zayıf olan yeşil-beyazlı ekibin, Serdar ve Ozan gibi 2 önemli eksiğine rağmen, G.Saray'a oyunsal anlamda kafa tutması, hatta oyunun belli bölümlerinde ezmesi umutları yeniden tazeledi.