Web Sürümüne Geç

  Süper diriliş

  Serkan Yetişmişoğlu Serkan Yetişmişoğlu
  Bursaspor, boş tribünler önünde Karabük karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen, muhteşem bir geriye dönüşe imza atarak, 4-1'lik skora ulaştı.
  Tuncay, Belluschi ve Murat Yıldırım'ın takıma katılmasıyla kadro derinliği artan Timsah, 11'de İlhan Parlak'ın kafasıyla geriye düştüyse de, hırslı ve inançlı oyunuyla 3 puanı söke söke aldı.
  İlk devrede girdiği 9 pozisyondan ikisini gole çeviren Bursaspor, kaleciye pastan doğan geri pası iyi değerlendirdi. Pinto'nun şutunu İbrahim kale çizgisinden tamamlarken, 45+2'de Pinto'nun asistini Batalla çok klas bir vuruşla altı pastan ağlara gönderdi.

  Tuncay katkı verir
  İkinci yarıda yine Bursaspor fırtınası esti. Üretken futbolunu 2 golle daha süsleyen yeşil-beyazlılar, Tuncay'ın 1939 gün (5 yıl) sonra Türkiye Ligi'ne dönmesiyle hücumda daha da genişlik kazandı...
  Pinto, 4 golden 3'ünde önemli rol oynarken, Batalla da, 2 gol ve mütniş oyunuyla büyük beğeni topladı... Şilili golcü, milli maçtan dönmesine rağmen, hücumdaki etkinliğiyle bu sezon yine leblebi gibi goller atacağının sinyallerini verdi.
  Arjantinli Belluschi de orta sahada göz doldurdu. Artık Bursa'nın tırmanışı çok yakın...