Web Sürümüne Geç

Bir ihtimal...

Bursaspor, 'kardeşinin' yapmadığını şimdi ezeli rakibi Trabzon'dan bekliyor.
A.Gücü'nün lidere kolay boğun eğmesi Timsah'ın beklentisini son haftaya bıraktı.
Aslında Bursa'nın taraftarları arasında kardeşlik bağı kurduğu A.Gücü'ne bu kadar bel bağlaması hiç doğru değildi. Şampiyonluğa oynayan, işi buraya kadar getiren takım kendi göbeğini kendi kesmeliydi. G.Birliği'ne kaptırılan 2 puanın değeri şimdi ortaya çıktı.
Tabii İstanbul BŞB'yi de unutmamak lazım.
Bu iki maç kazanılmış olsa Bursa şampiyondu.
Ama maalesef şu an F.Bahçe'nin oynadığı takımları desteklemekten başka bir ihtimal yok.
Böyle olunca pazar akşamı Ankara'da yaşanan hayal kırıklığı kaçınılmaz oluyor. Futbol kardeşlik dinlemiyor.
Bir kaleci 3 tane hatalı gol yiyebiliyormuş.
Aldığı sonuçla kardeşinin şampiyon olacağının bilincindeki bir takım, pasif futbol oynayabiliyormuş.
Bursalılar bunu öğrendi. Şimdi son bir ihtimal kaldı. Bu sefer Bursa, ümitlerini ezeli rakibine bağlıyor. F.Bahçe'yi 28'inci yılında da kupaya hasret bırakan Trabzon acaba şampiyonluk maçında ne yapacak?
Bursa artık bunları bir kenara bırakıp, önündeki Beşiktaş maçını düşünmeli. Aksi takdirde kendi sahasında kaza yapabilir. Tarihinin en iyi sezonunu yaşayarak ayakta alkışlanan yeşilbeyazlılar, şu an itibarı ile zaten gönüllerin şampiyonudur.
Sezona damgasını vuran ve zirveyi F.Bahçe'den daha çok hak eden Timsah, en azından bazı dersler almıştır. Bu sezon yapılan hatalar neticesinde gelecek sezon neler yapılmaması gerektiği net bir şekilde anlaşılmıştır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN