Web Sürümüne Geç

Ayıp ve Nazlı Yıldızlar!

Turgay Demir Turgay Demir
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Galatasaray'la ilgili sözleri ağır, üstelik dost sohbetinde söylense bile ağır... Öte yandan dost sohbeti dostlarla olur, birebir dostlar dışında başka insanların da bulunduğu ortamlar dost ortamı olmayabilirler!
Evet bu olayda fırsatçılığı gazetecilik olarak gören bazı arkadaşlarımız var ve onlara söyleyecek fazla sözümüz yok!
Bu arkadaşlar acaba evlerine misafir olarak gelen insanların sohbetlerini de haber (!) yapıyorlar mı, bizim merakımız budur.
Yok bazı kardeşlerimiz gazeteciliği bazı insanlara kazık atmak ya da camiaları birbirine düşürmek için bir fırsat olarak görüyorlarsa, o iki kere ayıp.

Fırsat kolluyorlar

Her neyse olur böyle şeyler; o nedenle Beşiktaş, G.Saray, F.Bahçe ya da bir başka kulüp Başkan'ı şunu bilmelidirler ki huyunu-suyunu bilmedikleri insanların bulunduğu ortamlar risklerle dolu olabilir.
Umalım ki Fikret Başkan dersini almış olsun! Bazen bir kıvılcım, 100 yıllık dostlukları bozar ve bazıları da bunun için fırsat kolluyor olabilir...
Her neyse bu garip durumu unutup sahadaki Beşiktaş'a gelelim.
Ziraat Türkiye Kupası maçında Beşiktaş iyi oynamasına rağmen 1461 Trabzon'un direncini kıramadı.
Yine de Kartal'ın gruptan lider çıkması normal sonuç olacaktır.
Bu noktada asıl tartışmamız gereken Serdar, Franco, Tosic gibi alternatif oyuncuların buldukları forma şansını kötü kullanmış olmalarıdır.
Süper Lig ve Türkiye Kupası mücadelesinde kolay maç yok ve Şenol hocanın yirmi hazır oyuncuya ihtiyacı var.
Herkes bulduğu formanın Hakkı'nı vermeli ya da kulübenin gediklisi olmayı kabullenmeli.
Beşiktaş şampiyonluğa koşarken kimsenin nazını çekmez; benden söylemesi.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN