Gökhan Töre korkusu

TÜM YORUMLAR (7)

kalan karakter 140

hattrick hattrick

Volkan Şen daha palazlanmış daha agresif daha havalı kişilik sergilediğine göre Şenol Güneş bunlara ses çıkarmıyor demektir !

06.06.2015
fiko fiko

sayın yöneticiler törenin şımarık davranışlarımı önemli yoksa bjknin marka değerimi ve disiplinimi önemli

06.06.2015
Aveder Aveder

Aydın karabulutu da kesmişti Şenol güneş. Ama Gökhan Töre ile anlaşmazsa zaten yönetim satar Fernandesdeki hatayı yapmazlar.

06.06.2015
? ?

Bugün Burak Yılmaz ve Selçuk İnan birer marka olduysa Şenol Hoca'nın katkısı büyüktür. Oynamak isteyen ile derdi olacağını sanmıyorum.

06.06.2015
hus hus

Beyler aklinizi basiniza alin ve birakin SENOL GUNESi.BESIKTASIMIZLA ADININ ANILMASI DAHI YANLIS.

06.06.2015
mimic__octopus mimic__octopus

ya hadi sizde... frey ile gökhan töre yi bir tutmuşsunuz... sanki volkan şen çok uysal çok usluydu :))

06.06.2015
MURAT MURAT

Sıkıntı olacak bir şey yok para ederken satın gitsin Gökhan'ı gittiği yerde nasılsa dikiş tutturamaz en fazla iki sezon sonra yarı fiyatına geri alırsınız.

06.06.2015
Yükleniyor

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN