Inter’e dönebilirim

TÜM YORUMLAR (1)

kalan karakter 140

darkman2010 darkman2010 // İSTANBUL

DÜNYAYA GELMİŞ EN İYİ TEKNİK DİREKTÖR BENCE. KISA BİR OLAY ANLATAYIM. İNTER TAKIMINA İLK GİTTİĞİNDE İNTER ÇOK KOPUK TOP OYNUYORMUŞ. AYNI ANDA HÜCUMA ÇIKIP HEP BERABER DÖNMEYİ BİLMİYORLARMIŞ. MORINHO BAKMIŞ OLMAYACAK YARDIMCISINA YÜZLERCE METRE HALAT YAPTIRTMIŞ VE ERTESİ GÜN ANTREMANDA HALATI İSTEMİŞ. ANTREMANA ÇIKTIĞINDA SAHAY SÜRECEĞİ İLK ONBİRİ YANINA ÇAĞIRMIŞ VE HEPSİNİ BELLERİNDEN BİRBİRİNE HALATLA BAĞLAMIŞ. HADİ ŞİMDİ OYNAYIN DEMİŞ VE YAKLAŞIK 3 HAFTA BU ŞEKİLDE ANTREMAN YAPTIRMIŞ. VE GEÇEN SENE İNTER'E BAKTIĞINIZDA BLOK HALİNDE ÇIKIP BLOK HALİNDE DÖNDÜĞÜNÜ GÖRÜRSÜNÜZ. BENCE TÜRKİYE'DE DE ANTRENÖRLER BU FİKRİ DÜŞÜNMELİ. AMA TABİ MEDYA VE YORUMCULARIN DİLİNE DÜŞME KORKUSUNDAN YAPAMAZLAR. ÇÜNKÜ İSİMLERİ MORINHO DEĞİL. MORINHO'YA BİR GAZETECEİ BİLE SORAMAZ HOCAM SEN NE YAPIYORSUN DİYE ANINDA BASAR KÜFÜRÜ KOVALAR. AMA ŞİMDİ DÜŞÜNSENİZE BİZDEN BİRİ YAPTIĞINI ADAMA ATÇILIK MI OYNUYORSUN DİYE YERİN DİBİNE SOKARLAR. KARİZMA MESELESİ. O YÜZDEN DÜNYANIN EN İYİ TAKTİSYEN VE ÇALIŞTIRICISI....

03.09.2010
Yükleniyor

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN