10'lara bir haller oldu

TÜM YORUMLAR (4)

kalan karakter 140

merdo123456 merdo123456 // İSTANBUL

ya ben bir fenerbahçeliyim ama yemin ederim üzülüyorum şu takımlarımızın halini görünce hiçmi bir başkan görmez bu hallerimizi ya hiç bir başkanda düşünmezmi bizim düşündüğümüz gibi yada teknik diröktörler düşünmez bizimö kurdupumuz kadroları anlamış değilim biz neden bir barça yada manu olamıyoruz neden yani neyimiz eksik paramızmı anasını satayım onlar kurulurken milyon dolarlar üzerinemi kuruldu başkanların egolarını tatmin etmek için cefalarını herşeyin biz çekiyoruz yazık ki ne yazık

22.09.2010
imansız17 imansız17 // İZMİR

Orta saha üretken değil. Kısıtlı. Ayhan ve M.Sarp ile oynarsanız ileri gidememeyi çalım atıp rakibi eksiltememeyi iki pas yapamamayı göze alırsınız. Takım orta sahayı geçemiyor çünkü Ayhan ve M.Sarp adam geçemiyor. Seri değiller. Ve daha kötüsü attıkları kısa paslarda bile isabet oranı sıfıra yakın. Galatasaray bu tarz oyuncularla ve hatta bu oyuncularla 3. ve 5. oldu. Neden? Çünkü bu oyuncular top süremiyor adam eksiltemiyor kolay çalım yiyor. Bu adamlar varsa takımda 3.lük 5.lik 7.lik sürpriz olmamalı. Misimoviç ve Baros yalnızları oynuyor. Çünkü pas gelmiyor geriden. Misimoviç geri gelip top alıyor ileri sürüyor bakıyor destek yok Baros'u deniyor olmuyor çünkü kalabalık arasında. Ya da topu kaptırıyor. Ayhan Barış Servet M.Sarp Hakan Balta gibi düz oyuncular büyük takımlarda oynayamazlar! Oynarlarsa futbol adına yazık olur. Lig bitmez!

20.09.2010
metinsel metinsel // İSTANBUL

elanoya gerekenden fazla ilgi gösterilmeli
brezilyada oynatıldığı gibi sağ açık
oynamalı orda yine daha önce gösterdiği
başarıyı gösteremezse yollanmalı,arda
turan bu takımı nasıl sırtladığı oynamadığı
maçlarda ortaya çıktı,sahalara dönüşü
muhteşem olacaktır,mismoviç yeni trnsfer
daha çok erken 1 aya takımın en iyi
futbolcusu olur.

20.09.2010
chocolatesuslu chocolatesuslu // İSTANBUL

Arda ve elano milli takımdaki qibi oynarsa , Misimovic takıma alışır bildigimiz gibi oynarsa .. bu sene Gol rekoru kırarız zaten :)

20.09.2010
Yükleniyor

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN