Üstünel bugün istifa edecek!

TÜM YORUMLAR (9)

kalan karakter 140

derbeder24 derbeder24 // İSTANBUL

etmedi ne olcek şimdi :)))

15.06.2010
4everGs 4everGs // İSTANBUL

haldun abi gitmeeeeeee :D:D:D:

14.06.2010
kene55 kene55 // İZMİR

Artık Galatasaray eski Galatasaray değil. Bunu herkes anlamalı. Artık Haldun Üstünel, Adnan Sezgin gibi isimler transfer yapmayacak. Tamamen profesyonellerin elinde olacak. Muhtemeldir ki Nba'de uygulanan menejerlik sistemine geçilecek. Yani yönetim kuruluna seçilmiş biri bu görevi yapmayacak. Bu menejer her sene yönetimin belirlediği bütçe ile transfer yapmaya tek yetkili olacak. Ayrıca bu menejer teknik direktör seçiminde etkin olacak. Yönetim kurulu onay merci olacak. Bu sistem Abd'de uygulanan ve oldukça başarılı olan bir sistem. Kısmende İngilterede uygulanıyor. Bu sistemin en önemli özelliği yönetimin başarısında da başarısızlıkta da payı oldukça az olacak. Yani büyük sorumluluk profesyonel menejerin elinde olacağı için yönetimler her sene değişmiyrecek. Dolayısıyla yönetimde istikrar sağlanacak. İşte bu sebeple başkanımızın dediği gibi "kimse ben küstüm oynamıyorum" diyemez. Derse samimiyetinden şüphe ederim. Tekrarlıyorum GALATASARAYI ARTIK KİŞİLER YÖ-NET-ME-YE-CEK...

14.06.2010
oguzhan25 oguzhan25 // KOCAELİ

hapma haldun abi. galatasarayı bırakma. sen istifa edersen galatasarayın transfer işlerini adnan sezgin gibi bir amatör yönetir. yapma haldun abi. kulübü amatörlere bırakma. sen gidersen inamato, heinz gibi iş yapmayan futbolcular gelir. bu da galatasarayın sonu olur.

14.06.2010
75 watan 75 watan // KIRŞEHİR

arkadaşlar ne dıosunuz bence galatasarayın sonu olur bu adam bı tane walla gs para yok fener bastırdı stoch aldı ne yapalım yanı aldıkları ne olacak gs akıllı olursa bu adamı kaybetmez

14.06.2010
kene55 kene55 // İZMİR

Haldun Üstünel de kim oluyor anlamıyorum. Kendisini Galatasaraydan üstün gören birinin derhal istifa etmesi yerinde olacaktır. Galatasarayın içindeki muhaliflerie sesleniyorum. Sizler Galatasarayı kendi çıkarlarınız için kullandınız ve kullnmak için hala çaba sarf ediyorsunuz. Galatasaray taraftarı 3-4 yıl önce takımına sahip çıkmayan şimdiki muhaliflere prim vermeyecektir. Galatasaray taraftarı 3-4 yıl önce bu takıma sahip çıkan başkanına vefasızlık yapmayacaktır ki liseliler ayak oyunlarına başlarlarsa emin olun galatasaray taraftarı genel kurul üyelerine en sert cevabı verecektir.

14.06.2010
kene55 kene55 // İZMİR

Şimdi bu cevapmı! Allah aşkına yazdıklarınız az da olsa fikir veya bilgi ihtiva etsin. Cevabım yukarıda oku ve anla!

14.06.2010
tolgaergin55 tolgaergin55 // SAMSUN

Evet haklısın.. Haldun Üstünel istifa etsinde seni geçirelim başa.. nasıl olsa sen daha iyi yaparsın transfer işlerini..

14.06.2010
mhttn-gs mhttn-gs // İSTANBUL

bi anda neler oldu böle ya

14.06.2010
Yükleniyor

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN