Önce Talisca sonra Benfica

TÜM YORUMLAR (7)

kalan karakter 140

BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

BU MUHABBETLERDEN SONRA TALİSCADAN SEZON SONUNA KADAR HAYIR GELMEZ GİTMEYİ NETLEŞTİRDİ İSE SAKATLANMAMAK İÇİN PERFORMANS DÜŞÜRÜR... YANİ BY.

17.03.2018
BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

SÖZLEŞME UZATMAK İÇİN İMZA ATTI İMZANIN SEBEBİ DE ACAYİP DERECEDE SAÇMAYDI ! MENAJER İŞİ BİTİRMİŞ TALİSCADA KAFADA BİTMİŞ GÜLE GÜLE TALİSCA.

17.03.2018
BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

BU TALİSCA 21 M OPSİYONDAN SONRA EN AZ 3,5 4 İSTER BİZİM BAŞKAN BU PARAYI VERMEZ VERMESİNDE.. BENCE ALIP SATILIYORSA SATILSIN. YERİNE BULUN!

17.03.2018
BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

TALİSCA ÇOKTAN GİTTİ UZATMA İMZADAN SONRA MİLLİ TAKIMA ALINDI İNGİLTERE İÇİN ÖNÜ AÇILDI. MENAJER İŞİ ÇOKTAN BAĞLADI GÜLE GÜLE TALİSCA DURMAZ

17.03.2018
en başından en başından

Bundan sonra yıldız adaylarını alırken bonservisi ile alın. BEŞİKTAŞ TA PARLIYORLAR. YALNIZ NEGREDO GİBİ YAŞI GEÇMİŞ OLMASIN ELDE KALIR.

17.03.2018
en başından en başından

Abubakarı nasılsa beşiktaştan ayrılmaz diye elden kaçırdınız. aynısını taliskaya güvenip yaparsanız havayı alırsınız.

17.03.2018
taliska neyin peişinde taliska neyin peişinde

Gidip benfika ile sözleşme uzatmasının alemi nedir. Bu adama para yatıracaksanız sağlam bir sözleşme imzalattmak lazım. Başka çaresi yok

17.03.2018
Yükleniyor

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN