Web Sürümüne Geç

  Orta saha çöktü

  Levent Tüzemen Levent Tüzemen
  Haziran bitti, Temmuz bitti, Süper Kupa ile lig kapıya dayandı yönetim hâlâ golcü ve ön libero transferlerini yapamadı..
  Serdar Aziz 'Bulunmaz Hint kumaşı' türü bir transfer miydi? İhtiyacın varsa al.. Ancak; Semih, Hakan, Chedjou, Donk ve Koray varken Serdar'ın bonservisine ödenen ücretle en az iki oyuncu ya da iyi bir golcü alınabilirdi.
  Hazırlık maçlarının yıldızı Bruma, göz okşayanı ise hırsıyla Sneijder oldu. İyi ki Manu'ya muhteşem bir gol atan Bruma var.. Ancak yönetim taraftar baskısıyla "Asla satmayacağız" diyerek Portekizli yıldızın arkasına saklanmasın. Çünkü Bruma zaten bu yönetimin eseri değil...

  Selçuk farkını gördük
  M.United karşısında Selçuk'un orta alana katkısı gördük. Galatasaray Selçuk farkını ilk 45'te Manu'ya üstünlük kurarak gösterdi. Selçuk çıktı, Hamit girdi önce orta alan sonra Galatasaray çöktü..
  Yönetim ve teknik heyet kimseyi kandırmasın; bu Hamit ve Dzimaili ile G.Saray bir arpa boyu ilerlemez.
  Çünkü bu ikili o kadar ağır ki; belleri bile dönmüyor. Ama ikisi de 'Topu en iyi ben kullanırım' edasıyla Sneijder modeli oynamaya çalışıyor. Bilal kalsaydı bu ikiliden daha verimli olurdu. Sonuç; Hamit- Dzemaili ikilisi zaman kaybı olur. Melo sonrası travma yaşayan Selçuk'u bu ikili hastanelik yapar..
  Fizik gücü, mücadele isteği, takım savunması ve yardımlaşması iyi..
  Ama kadro kalitesi ve derinliği yetersiz.
  Örnek mi? Mourinho 5 adam soktu maçı kazandı. Selçuk-Balta çıktı, Serdar-Hamit girdi G.Saray çöktü. 7 isim dışında kaliteli oyuncu yok. Golcü ise hiç yok...
  Etiketler Galatasaray
  BİZE ULAŞIN