Messi gibi oynadı

Hıncal Uluç Hıncal Uluç
Öteki taraftan Elano, Keita gibi futbolculara büyük paralar veren Galatasaray'ın gelecek vadeden genç oyuncular arasında gösterilen Stoch'u almamış olmaması eleştiriliyor. Galatasaray elindeki bütün adamları öldürdü geçen sene. Elano'yu da öldürdü, Keita'yı da öldürdü, Kewell'ı da öldürdü, Emre'yi de öldürdü, Gökhan'ı da öldürdü, Arda'yı da öldürdü. Galatasaray'ın öldürmediği adam yok. Galatasaray kadrosu darmadağın. Sezon başındaki kampa kimler gelecek belli değil!
Bu hale geldi.
Arda dahil herkes gitmeyi düşünüyor ve bu takımı bu hale getiren Rijkaard ve ekibi aynen duruyor. Kadro ortada yok.
Dos Santos'u seyrettik. Dünya Kupası'nın başından bu yana göze batan üç tane adam varsa bir tanesi Santos. Arkasından Messi'yi izledim. Messi'nin yaptığı hangi şeyi Dos Santos yapmadı?
İkisi birbirinin aynı oyunları oynadı.
Ama ben bu Galatasaray yönetimini anlamıyorum.
Bana "Hıncal abi, Dünya Kupası bitince sözleşmesini uzatacağız, merak etme" diyorlar. Dünya Kupası bitince adamı 8 milyon euro'ya alamazsınız.
Şimdi 4 milyon euro fiyatı.
Bu futbolunu oynamaya devam ederse 8 olacak, 10 olacak.

-5 aydır Galatasaray'da üstelik.
Bu süre içinde ne olduğu anlaşılamamış olması da garip.
Bir meçhul Stoch'un peşinde koşuyorlar, ellerindeki Dos Santos ile ilgilenmiyorlar.
Farkında değiller. Ribery de böyle kaçtı.
Bu Galatasaray'ın ilk vukuatı değil ki!..
Bu nedenle benim için onun veya bunun alınması önemli değil.
Rijkaard ile Neeskens kaldığı sürece, Dünya Kupası'nın dünya karmasını alsan, onları da öldürürler. Çünkü bunların yıldıza tahammülleri yok.
Yıldız kendileri.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN