Web Sürümüne Geç

Utanmalısınız!

Turgay Demir Turgay Demir
Beşiktaş bitmiş... Ruhunu kaybetmiş...
Belediye takımı görünce elleri ayaklarına dolaşıyor! Sanırsın ki hepsi işportacı!
Süper Lig ya da Bank Asya fark etmiyor, karşısına herhangi bir belediye takımı çıkınca çuvallıyor koca takım.
Diyeceksiniz ki yine mi Schuster! Hayır!
Elbette yaşanan sıkıntının temel sorumlusu Schuster ama bu kez asıl suçlu o değil, futbolcular.
Çünkü Beşiktaş takımının, sahaya yedekleriyle çıkan Gaziantep Belediye'yi yenmek için hocaya falan da ihtiyacı yok. Böyle bir komedi olabilir mi? Quaresma, Ersan ve İsmail dışındaki tüm futbolcular sahada geziniyor. Yerinden kıpırdayan yok. İki pas üst üste yapamıyorlar.
Şu ya da bu şekilde girdikleri pozisyonlarda acemi çaylakların bile yapmayacağı garipliklere imza atıyorlar.

Schuster eseriyle övünsün!
Koca kale önünde Toraman kafa vuramıyor...
Daha net pozisyonda Nihat kale yerine ceza sahasının ortasına gönderiyor topu. Bobo ona keza. Komik, daha doğrusu traji komik bir durum bu.
Sistem yok, taktik yok; saldım çayıra, Mevlam kayıra. Kimse bir şey yapmaya çalışmıyor, herkes bir diğerinden bir şeyler yapmasını bekliyor.
Utanmalısınız arkadaşlar. Bırakın Belediye takımını, Gaziantep oto sanayiden on bir tamirci çırağı toplayıp karşınıza çıkarsak, onlar da yenerdi sizleri.
Dediğim gibi utanmalısınız, aldığınız paradan, Beşiktaşlı futbolcuyum diye ortada dolaşmaktan... Ve daha bir çok şeyden.
Yazık ama sizlere değil, yaptıklarınızı görüp kahrolan Beşiktaşlılar'a yazık. Onlar bu kadar üzülmeyi asla hak etmiyorlar.. Tıpkı sizlerin bu formayı hak etmediğiniz gibi!
Ve büyük teknik direktör Bernd Schuster, eserinizle ne kadar övünseniz azdır.
Tarih yazıyorsunuz, tarih!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN